26. května 2019

Report z Rostlinné štafety vol. 10

Díky všem, kteří jste se v uplnulém týdnu zastavili a přinesli a odnesli cokoliv zeleného!


Tady je pár fotek z 10. kola:


Musím říci, že prodloužení Štafety na celodenní akci prospělo a štafetování se stalo mnohem příjemnější pro všechny.


Štafetovky s příběhama

Krásně převislá vánoční hvězda


"Moje prabába byla někdy kolem roku 2000 ulovena v pražské zoo vedle pavilónu hrochů" Štafetujeme i semena! Tohle jsou třeba afrikány.Štafeta v plném proudu
A tohle zbylo z Rostlinné štafety vol. 10

Jedna prosba na závěr, prosím, nenoste na štafetu umělé květiny, zůstanou mi pak a co já s tím... živé rostliny vždycky udám, umělé nikdo nechce... díky!


Pokud budete sdílet nějaké fotky svých úlovků na sociální sítě, přidejte #rostlinnastafeta, ať se můžeme kochat s vámi, díky!

Další 11. kolo rostlinné štafety proběhne někdy v půlce června, datum ještě upřesním! Do té doby můžete štafetovat ve Fb skupině Rostlinná štafeta... Štafetování zdar!

1. května 2019

Májový rostlinný aforismus

A je tu 1. máj a s ním i ilustrovaná Plant quote. Pro květen jsem vybrala ilustraci s rozkvetlým srdcem, kterou Aňa ilustrovala citát "Rostliny nevyřeší všechny naše problémy, ale jsou skvělým začátkem"


Plakát už najdete na e-shopu
a přesto, že je dnes Svátek práce můžete se pro něj zastavit v Zahradě na niti, protože je otevřeno! 10 - 18 hodinPohlednice jsou tady 

Pokud ještě neznáte můj projekt #platnsquotes2019, tak vězte, že každý měsíc publikuji nový ilustrovaný rostlinný aforismus z mé sbírky těchto citátů. Ilustrovala je pro mě Aňa Vančurová a všechny dosud vyšlé rostlinné aforismy v podobě plakátů a pohlednic najdete v mém eshopu či přímo v Zahradě na niti. Všechny blogpříspěvky o nich pak tu.

Tak krásný lásky čas a nezapomeňte na pusu pod rozkvetlým stromem!