2. června 2015

Když už, tak už

Někdy se to tak sejde... třeba půl roku nic a pak si všichni vzpomenou... že by chtěli rozhovor, fotky, článek... jak to tak v životě bývá, vše se pohybuje ve vlnách. 

Chvíli trvá, než se domluvíme, pohovoříme, zredigujeme, autorizujeme, někdy je to pomalejší někdy rychlejší, ale že to všechno pak vyjde v jednom týdnu neřku-li dnu, to mě pobavilo. 

Takže včera vyšly dva rozhovory zároveň, na lidovkách.cz a v magazínu Designlive a dneska jsem pro velký úspěch dělala další, pro nový magazín Hospodářek - Ego! ten vyjde příští pátek a bude v něm taková menší "tour" po netradičních pražských obchodech. 

Jsem vážně zvědavá na ty fotky, kromě dvou milých redaktorek totiž dorazil i pan fotograf a já a pózování, no, prostě nejsem modelka no... vždycky si u toho připadám tak divně a podle toho i vypadám...
Ale tak třeba budu mít zase konečně jinou fotku, než tu, co jsem vyfotila pro rozhovor s Olív na samospoušť.


baňky jsou prostě mnohem fotogeničtější
Tak si kupte v pátek 12.6. Hospodářky ať máte o víkendu co číst, prý je to docela podařený magazín, spojili totiž středeční přílohu IN a přílohu Víkend v jedno... tak si po dlouhé době koupím noviny, abych věděla, jak moc se stydět ;-)


p.s. přidávám výsledek, nedopadlo to tak strašně, uf! Článek Srdcaři za pultem z magazínu Ego! si můžete přečíst i online, jestli na papírové noviny pečete.5 komentářů:

 1. Ty jsi krásná a tvůj obchod je krásný, tak fotky budou jistě taky! :-*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no když to říkáš ty... (ale T. to radši ukazovat nebudu, vždycky má nějaký nejapný poznámky;)

   Vymazat
 2. Na můj vkus jsi překrásná blocka!

  A v pátek tedy zkusím udržet myšlenku a koupím si tě!!! Se těším.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak jsem zvědavá, co na ten kulturní magazín řekne Mitnik, to se ukáže, jak je to doopravdy!

   Vymazat
 3. Páni, pani, ta fotka je krásná! Ty jsi totiž. :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentáře!