29. dubna 2014

Podpořme ZDROJ(ovnu) kreativní recyklace

V mém nedávném příspěvku o Tabuli jsem se zmínila, jak mám ráda staré věci s příběhem, tak k tomu se teď ještě přiznávám, že jsem taky vyznavačka 3R (reuse/reduce/recycle) a DIY (do it yourself).

A tak mé srdce zaplesalo, když jsem narazila na projekt Zdrojovna - kreativní recyklační dílnu, spojující v sobě alternativu sběrného dvora, dílnu, obchod a vzdělávací i kulturní prostor.

Prostě místo, kam byste si mohli přijít něco zrecyklovat a u toho se seznámit a pobavit s lidma, dát si pivo nebo si poslechnout nějakou tu zajímavou přednášku... něco takového v Praze rozhodně chybí a já bych byla moc ráda, kdyby takové místo opravdu vzniklo. 
Zatím je v plenkách, i když už pár akcí proběhlo, hledá se prostor a finance...Jestli jste touhle myšlenkou nadšení tak jako já, můžete pro to něco udělat i vy, přispějte na Zdrojovnu na Hithitu a podpořte vznik prvního českého re-use centra!

Nebo hlasujte pro Social Impact Award, to ani nestojí peníze, jen pár kliků!
  

3 komentáře:

 1. Děkujeme za podporu ;) Lze to i jinak, než finančně, například kliknutím pro náš projekt Zdrojovna v soutěži Social Impact Award na webu zde: http://socialimpactaward.cz/community-voting/

  Stačí volit náš projekt Zdrojovna a další dva sympatické projekty, potvrdit, zadat svůj e-mail a čekat na odkaz, který na něj přijde. Ten potvrdit a je hotovo. Čas je do 20. května. Děkujeme ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemáte zač!í! :-) držím palce a doufám, že se věc podaří a Zdrojovna vznikne!

   Vymazat
 2. Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Obchod odkudkoli Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentáře!