8. listopadu 2019

Bydlet jako... v zenu!

Bydlet jako... je asi jediný z pořadů České Televize, o kterém vám mohu říct, že jsem viděla úplně všechny díly a taky všechny díly předcházejího seriálu Bydlení je hra, ve kterém jsem se vždy těšila na díl se Soňou Malinovou

Proměny bydlení mě totiž vždycky strašně bavily a je inspirativní sledovat, jak si designéři s prostorem poradí a co vymyslí za neotřelá řešení a originální doplňky...


A tak jsem měla velkou radost, když mě designér pořadu Bydlet jako... Petr Slejmar oslovil ke spolupráci na jeho proměně lesního obýváku pro díl Bydlet jako v zenu.Musím, říct, díky pohodovému štábu to bylo asi nejpříjemnější natáčení, jaké jsem zatím zažila, a to už jsem prošla lecjaké pořady... o těch míň příjemných až bizarních zas třeba někdy jindy :-D 
Tady byli všichni milí, v dobré náladě a bylo vidět, že je jejich práce baví, a to vždycky nabíjí pozitivní energií i mě a nemám pak takovou trému.


Roman Zach je strašnej sympaťák a velkej... prostě je hodně velkej a trochu idolovitej, bych až řekla!


Myslím, že tahle proměna obýváku se fakt povedla, místnost moc prokoukla. Nejvíc se mi líbil ten dřevěný strop a poličky z dřevěných prken... mrkněte na celý díl na ivysílání a uvidíte samy! Najdete v něm i můj rozhovor s Romanem o kokedamách.

A pak mi napište, jak se vám tenhle díl líbil nebo jestli taky rádi sledujete proměny bydlení! 

7 komentářů:

 1. Milá Lenko,

  sleduji, nadšení a Vy jste sympoška všude- Jiřina

  OdpovědětVymazat
 2. Je mi veľmi ľúto, že táto relácia už na Slovensku nejde prehrať:(
  Alena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je mi tedy také líto, zrovna takový skvělý pořad!

   Vymazat
 3. Lenko, viděla jsem vás a moc jste se mi líbila! Tenhle pořad taky sleduju, i když nárazově víc dílů najednou, ale líbí se mi kromě proměn i zajímavý scénář. A Zach … ó, ano, je to tak. Třeba moje Stela by se po něm utloukla!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bing-watching pořadů o bydlení je nejlepší, Lucie! Pořad je skvělý nejen kvůli povedeným proměnám, ale je celý takový na úrovni a člověk se i dozví spoustu věcí, to mě ba!

   Vymazat
 4. Tak to vypadá opravdu dobře ta foto tapeta a sedačka do zelené barvy, jen trochu škoda že ta foto tapeta nemá až do kraje, před rokem jsme se stěhovali do takového bydlení a teďka jsem taky kupovala fototapetu pouště a vesmíru do ložnice tak jsem zvědavá jak to bude vypadat. Ale máte ten obývacím pokoj opravdu uklidňující.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentáře!