28. ledna 2019

Plants quotes neboli rostlinné hlášky na rok 2019


Je konec ledna a já jsem vám ještě nepředstavila svůj zahradoniťový projekt na tento rok!

Mám strašně ráda tzv. plants quotes, česky přeloženo asi jako rostlinné hlášky a už jich mám docela sbírku. Tak jsem přemýšlela, co s nima až mě napadlo z nich udělat plakáty a pohledy...

A protože už strašně dlouho sleduju Aňu Vančurovou, její ilustrace jsou vlastně tak trochu koláže z naskenovaných látek a vždycky mají šmrnc a prostě její práci miluju! Jsem strašně ráda, že můj projekt Aňu taky nadchnul, a tak se konečně naskytla příležitost ke spolupráci.

Daly jsme dohromady několik plants quotes z kterých tedy vzniknou plakáty a pohlednice a každý měsíc v tomto roce vyjde jeden set. Bude to takový projekt na pokračování, abychom se měli všichni na co těšit!
A tady máme první lednovou rostlinnou hlášku! 
Home is where the plants are volně přeloženo Domov je tam, kde jsou květiny. 

Protože jsem byla celý leden pryč, plakáty ani pohlednice ještě nejsou připravené k prodeji, ale slibuju, že to bude co nejdřív, jen co s Aňou vybereme ten správný papír, aby se obrázky daly použít třeba i k zarámování...


Jinak se omlouvám všem neanglicky mluvícím, ale všechny hlášky budou v angličtině, protože některé z nich jsou do češtiny jen obtížně přeložitelné, moc by nevyzněly a navíc celá serie tak bude kompaktnější... tak se třeba aspoň naučíte nějaká nová slovíčka ;-) 
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentáře!