17. května 2022

Report z Rostlinné štafety vol. 33

Zahrada na niti toto jaro oslavuje 10. výročí od otevření a jak jinak takové kulatiny oslavit než rostlinným happeningem. 33. Rostlinná štafeta byla tedy tak trochu slavnostní a tady je malý report...                                          

A tady náš pidi tým Zahrady na niti - Klára, já a Martina - těšíme se na vás v naší zelené džungli uprostřed Prahy nejen na štaferách, ale kdykoliv budete potřebovat potěšit oko nebo nějaký dárek ať už sobě nebo svým blízkým! 

Všechny aktuální vypsané termíny Rostlinných štafet najdete na www.rostlinnastafeta.cz 


Za krásné fotky z Rostlinné štafety děkuji Kristýně Svobodové (photobykristyna.com)

2 komentáře:

 1. Úžasná akce!

  OdpovědětVymazat
 2. As a Retired combat Marine, I never believed I could easily fall prey to internet fraudsters after many years serving in the National Guard. I want to tell the world the wonders of what the [HACK JUDAS] Hacking/Recovery agency is doing, it's as important as what US troops are doing on the battlefield. You are waging warfare against these criminals and terrorists on the internet. I thought after investing with a fake Bitcoin investment website, I would lose all my money, but you saved the day by ensuring my funds were recouped from that fake crypto investment platform. Thank you for defending and protecting the most vulnerable of our society against these online predators. Keep up the good work, His contact Below.

  TELEGRAM:JUDAS012
  INSTAGRAM: hacker judas
  mail: hackerjudas9@gmail.com

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentáře!